Biuro rachunkowe Londyn

Biuro ksiegowe: Farrow & Farrow Accounting t/a Financial Republic

 • Nasza firma zapewnia ubezpieczenie i doradztwo podatkowe oraz ogólne dla firm. Robimy to, by zbudować publiczne zaufanie dla tych firm i zwiększyć ich wartość dla naszych klientów i ich udziałowców.  Nasz personel składa się z doświadczonych osób, wyspecjalizowanych w oferowaniu wysokiej jakości usług naszym klientom z UK, Europy i poza nią.Rozmawiamy biegle w językach: polski, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański, komunikatywnie –niemiecki. 

   

 • Chcielibyśmy przedstawić Państwu Farrow & Farrow (F&F), które może asystować Państwu poprzez zaplecze administracyjne, mające za zadanie pomóc szefom księgowości, borykającymi się z problemami. Forma ta zniweluje część stresu związanego z prowadzeniem nowoczesnego biura rachunkowego.

 • -

  Będziemy zaszczyceni jeśli poświęcisz nam kilka minut czasu, abyśmy mogli wyjaśnić Ci jak możemy współdziałać z Twoją firma i osiągnąć wspólny cel, czyli to, by Twoi klienci pozostali usatysfakcjonowani.

 • -

  F & F jest ugruntowane etyką zawodową i dotrzymywaniem standardów wymagań zgodnych z Institute of Chartered Accountants Anglii i Walii. To biuro gwarantuje Ci więc zabezpieczenie w kwestii poufności, a jego warunki umowne zapewnią, że do bazy Twoich klientów nikt nie ma bezpośredniego dostępu i nie będzie ona przenoszona. Wprost przeciwnie, gdyż biuro to ma na celu pomóc ją dalej rozwinąć. Główny księgowy posiada 30-letnie doświadczenie w świadczeniu usług rachunkowych i jest biegłym rewidentem.